Перейти к содержимому

Вынікі. Каменны востраў. 30 чэрвеня

Elite XCR, Short XCR, Open XCR, Youth XCR, Kids XCR, Baby XCR
Elite Bike, Short Bike, Open Bike, Youth Bike, Kids Bike
Kayaking

30 чэрвеня

Elite XCR – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ТатьянаПехтерева19871:39:20.0МинскBerunner
2 АляксандраЧэркас19921:41:48.6Miнск
3 СветланаМартысевич19951:44:26.5БелоозёрскГотика
4 НастассяНавіцкая19941:52:41.6МIнскДавыдзька раннiнг
5 ПалiнаКулiкова19901:58:21.5МiнскRunStudio
6 ЕленаПименова19792:02:28.8ВитебскRunning Vitebsk
7 ВалерияХмурович19862:13:23.7ГоркиRunning family
8 AnastasiyaZotava19872:30:08.1MinskMikkeller Running Club Minsk

Elite XCR – Mужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 СергейСалодкин19841:27:03.6Минск
2 ЕвгенийГрищенков19921:31:16.7МинскГотика
3 АлександрГлинский19721:34:31.7ДокшицыАматар
4 ДзянісМіхнюк19871:37:53.0Брэст
5 АлександрГуриков19781:38:42.7Горки
6 АляксандрЛашкоў19911:45:08.6Полацк
7 ДзмітрыКазарын19941:49:10.2МенскАматар/MinskRun
8 ДмитрийТельпук19851:50:10.3ЛунинецBeRunner
9 ИгорьСкибицкий19881:52:41.4МинскKufar Team
10 ЗміцерПрышывалка19881:54:48.1ІгуменьMikkeller Running Club Minsk
11 РусланДаргель19911:57:01.9Горки
12 ArtsemZhaunerchyk19881:57:04.4MinskKufar Team
13 ЮрыйЧарненкаў19861:58:58.0ВіцебскRunning Vitebsk
14 МаксимШуманский19842:07:07.0Смолевичи
15 ДзмiтрыНавiцкi19852:09:41.9МинскДавыдьзка раннIнг
16 ДмитрийСмажевский20042:21:40.5Running Vitebsk

Short XCR – Жанчыны, 15-34

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 МайяТонких20010:41:46.3Минск
2 АнастасияГорбачева20020:45:29.9Брест
3 НикаБричкалевич19910:49:20.8Минск
4 ИлоннаМедведева19900:53:34.6ГомельСК Сож
5 ЯнаФандюхина19960:54:19.1Минск
6 Дар’яМарынкевiч19950:57:10.8ПлешчанiцыПадабайка-RUN
7 АнастасіяКрасоцкая19911:00:17.0Менск
8 АнастасияСоколова19961:00:41.1Витебск
9 АлександраМоскаленко19991:01:09.0Витебск
10 СветланаБузова19901:01:48.8Минск
11 ЕленаМахнач19921:02:35.8Минск
12 АнастасияАниськович19981:02:44.3Минск
13 МаринаВасилевская19901:03:38.1Минск
14 ЯнаПавлючкова19911:05:43.5ВитебскRunning Vitebsk
15 MariUlasavets19911:07:35.2Минск
16 АнастасияКулижская19911:31:42.0Минск

Short XCR – Жанчыны, 35+

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 КристинаНазарова19870:51:57.5МинскВиктория Падабайка-RUN
2 АлександраСоловьёва19840:52:20.3ВитебскRunning Vitebsk
3 ЛюдмилаСкиндер19800:53:03.5Брест
4 ГалинаГурикова19890:53:35.2Горки
5 ВикторияГанакова19890:54:27.4МинскMadRun
6 ЕкатеринаКлочко19870:54:48.4МинскBeRunner
7 АлександраБусел19850:55:16.2МинскТвердые Зеленые Бананы
8 ИринаКазакевич19690:59:07.2Arza Running Club
9 АннаАртюхова19880:59:11.6Минск
10 ЛюдмилаКозельская19831:04:47.8Минск
11 СветланаЕмельяненко19851:04:58.3МинскПадабайка-RUN
12 ТаццянаДзевятоўская19831:06:17.5Менск
13 НаталляКопаць19881:08:23.5Жодзіна
14 КацярынаКрускоп19851:13:52.1МинскМератех
15 МарынаБагданава19861:13:52.2MinskМератех
16 ЕвгенияНемытькова19821:14:09.2Минск
17 ЮлияХаритонова19841:35:36.2Минск

Short XCR – Mужчыны, 15-34

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АляксейМардас19930:39:35.5МинскBeRunner
2 ПавелПригожий19990:40:22.2МинскBionova
3 ВіталійКрукаў20000:41:20.2МінскRUN4FUN.BY
4 ДмитрийДобровольский19900:41:59.1ВитебскRunning Vitebsk
5 ДенисДемко19900:43:32.0Лепель
6 ВладимирЛысенко19940:43:49.9Могилёвvoyka_GT
7 PavelVasiukovich19920:44:09.5Novolukoml
8 ДенисКриворотов19950:44:21.3Глубокое
9 АляксейСаскевіч19920:44:31.2МінскbeRunner
10 НикитаЮдчиц19930:45:08.3БерезаАматар
11 ТимофейШуляк20040:45:53.0ОршаRunning Vitebsk
12 ЕвгенийГоленьков19960:48:46.4Новополоцк
13 АндрейЮщенко19990:49:00.5Новополоцк
14 АляксейСмыкала19920:49:02.8ГарохаўЗніч
15 АндрейАрончик19910:52:49.8МогилёвАматар
16 ИгорьПарфенов20000:52:58.6Минск
17 УладзімірЛістапад19910:53:18.2МінскListikFamily
18 СяргейКачанок19910:55:30.4Наваполацк
19 КонстантинРабушко19950:58:50.9МинскFort-M
20 СяргейЛіхтаровіч19931:01:59.3СмалявічыАматар/TUR
21 АрцёмТранкевiч19931:03:24.4Полоцк
22 ArtsiomUlasavets19941:09:21.3МинскRUN4FUN.BY
23 АлексейКравчук19901:15:04.1БарановичиRUN4FUN.BY

Short XCR – Mужчыны, 35+

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ЮрийЛасюк19870:41:12.6МинскТвердыеЗеленыеБананы
2 АртемРатников19890:44:21.0ГомельLynx run
3 СергейКраснощекий19850:45:37.4НовополоцкМаланка Team
4 ЕгорМихеев19870:45:54.6ГродноRUN4FUN.BY
5 АлександрРудак19870:46:17.9Полоцк
6 АлександрАксенович19850:47:36.6Лепель
7 ЮрийСафонов19830:48:52.1ВитебскRunning Vitebsk
8 АлександрГолубовский19850:48:56.8ВитебскRunning Vitebsk
9 ГеоргийЛукьянов19860:53:13.9Минск
10 АнтонКовалевский19860:54:17.3БелоозёрскГотика
11 ПавелВорох19880:55:32.0Минск
12 МихаилБудай19850:55:37.9МинскTristyle
13 АлексейКарпюк19910:58:32.4Минск
14 ВітальКлючэня19820:59:03.2МінскBeRunner
15 ЯўгенКаролiк19890:59:12.5МiнскМератех
16 АлександрКирплюк19801:00:00.3МинскArza Running Club
17 AndreiAheyenka19841:00:29.2МинскМератех
18 AlirezaMoraveji19821:01:22.5Iran
19 АлександрУстинов19851:01:50.0ВитебскRunning Vitebsk
20 АлександрКрысак19861:02:23.3Минск
21 СтаниславНиколаенко19851:05:48.0МинскНет
22 СергейГиль19801:14:36.5МинскRUN4FUN.BY
23 АлександрАртихович19721:15:42.3МинскАматар
АлександрДежко1988DNFМинск

Open XCR – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ИринаБригинец20080:27:45.7Полоцк
2 ЕкатеринаИгнатович19900:28:25.7МинскArza Running Club
3 АннаКруглик20080:28:46.4Борисов
4 КацярынаКапітонец19940:30:07.1МінскArza Running Club
5 ВалерияНелипович19960:30:28.1ВитебскRunning Vitebsk
6 ИринаГлушкова19870:30:37.5ВитебскRunning Vitebsk
7 ТатьянаТолочко19840:30:52.8Минск
8 АлісаСцепанюк20000:31:12.5Мінск
9 АлександраСидоркова19990:31:31.3СмолевичиТур
10 МарияГридюшко20020:31:45.6ВитебскRunning Vitebsk
11 ОльгаБунина19880:32:12.7ВитебскSports_Vitebsk
12 ЕкатеринаПоразенко19840:32:38.5ВитебскRunning Vitebsk
13 СветланаСоколова19840:33:15.7ВитебскRunning Vitebsk
14 ЯнаСагановіч19880:33:33.1Мінск
15 ОльгаГолущенко19800:33:38.7МинскNonStop
16 КаринаГригорьева19830:36:39.5ВитебскRunning Vitebsk
17 СветланаКоролёва19850:36:48.9ВитебскRunning Vitebsk
18 ТатьянаСинкевич19840:36:49.3ВитебскRunning Vitebsk
19 ОльгаПупцева19800:36:49.8ВитебскRunning Vitebsk
20 ЕленаСиница19890:36:50.8ВитебскRunning Vitebsk
21 ВероникаУзэр19830:36:56.8МинскBerunner
22 ЛюдмилаКорчемкина19670:37:16.1ВитебскRunning Vitebsk
23 ДарияЯблокова19820:37:38.8ПолоцкЯблочко
24 ЛанаБукатнева19770:37:44.2Новополоцк
25 ОльгаДанильчук19820:37:55.9Гатово
26 АнастасияАнтипова19920:38:53.1ВитебскRunning Vitebsk
27 МариШепелева-Павловская19970:39:15.7ВитебскRunning Vitebsk
28 АнастасияЗагнетова19920:40:24.5Полоцк
29 АннаКотельникова19980:43:38.3Минск
30 АлинаСушко19880:45:16.8Минск
31 ВикторияАкинчиц19990:47:03.4Минск

Open XCR – Mужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлександрЯнушевич19860:21:48.2Барановичи
2 SergeyLeonov19960:22:15.9MinskCadence
3 DzmitryFilitaryn19870:22:34.4НовополоцкПес Да Лис
4 HeorhiSavelyeu19930:24:01.2MinskCadence
5 ЯнКазак20090:24:57.5Борисов
6 АндрейЯнкович19900:25:20.0ГродноRUN4FUN.BY
7 ValentinShash19910:26:32.2BrestBMW_MOTORSPORT =)
8 ПавелЗагриев19920:27:02.1МикашевичиRUN4FUN.BY
9 ИгорьКалитеня19900:27:24.5ВитебскRunning Vitebsk
10 АнатолийКрыленко19690:27:51.5ПолоцкЛично
11 МаксимМахнов19940:28:06.9ВитебскSports_Vitebsk
12 АнтонСтаровойтов19970:28:07.3МозырьАЛО
13 МаксимПяткин19930:30:05.5Гомель
14 ДмитрийГолущенко19830:30:20.6МинскNonStop
15 СергейСилькевич19930:30:36.8ПолоцкЛично
16 АнтонИванейчик20060:30:53.0Барановичи
17 СергейАльхименко19820:32:19.1Витебск
18 ЮрийАльферович19900:32:24.9МинскMinskrun
19 ДмитрийШинкевич19920:32:40.6ВитебскRunning Vitebsk
20 НикитаГорбач19960:34:09.9Витебск
21 ДмитрийСтрунец19890:34:37.2МинскNonStop
22 ЕвгенийБобейко19890:37:41.6ВитебскRunning Vitebsk
23 АлександрСтаравойтов19930:37:54.5Светлогорск
24 АлексейМанкевич19720:52:28.3Минск

Youth XCR – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АннаЯснюк20120:17:03.4ВерхнедвинскВерхнедвинск СДЮШОР
2 ВалерыяЦiмошка20110:17:34.8ВерхнядзвiнскВерхнядзвiнская СДЮШОР
3 ЛераШаколо20110:18:29.4МинскBe runner
4 АлисаКозел20130:19:13.7МозырьАксолотль
5 АнастасияКуриченкова20110:19:24.2ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
6 АннаКовзель20120:19:27.5ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
7 АнастасияПрихач20120:20:14.1МинскТвердые Зеленые бананы
8 ЕлізаветаЛісоўская20130:22:12.5ВерхнядзвінскВерхнядзвінская СДЮШАР
9 ДианаУзэр20120:22:46.4МинскMadkids
10 ДарынаГромава20110:25:18.3ВiцебскАсабiста
11 ТатьянаБобкова20110:25:41.8Полоцк
12 AliaksandraAheyenka20130:34:16.6МинскМератех
13 АмелияУсеинова20120:34:16.8Минск

Youth XCR – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДанилаКузьмич20100:15:38.6ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
2 МаксКраснощекий20130:15:47.9НовополоцкМаланка Team
3 СтаниславШинкевич20110:16:21.1Лепель
4 МихаилРогачевский20130:16:31.1Верхнедвинск
5 ЗахарЯблонский20100:16:46.5ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
6 АлександрСуздаленко20110:17:38.9ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
7 ПавелКовзель20120:17:45.2ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
8 НикитаДрижов20120:18:45.0ВерхнедвинскВерхнедвинский СДЮШОР
9 НиколайКозельский20120:19:42.3Минск
10 АлексейАртихович20130:19:46.6Минск
11 ІльяЛісоўскі20100:20:43.9ВерхнядзвінскВерхнядзвінская СДЮШАР
12 РусланПавлович20130:21:24.2Борисов
13 ЕлисейПечков20120:22:46.5МинскMadKids
14 ПлатонЯблоков20100:26:26.9ПолоцкЯблочко
- МихаилСоколов2012DNFВитебскRunning Vitebsk

Kids XCR – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДарьяЯснюк20140:07:54.1ВерхнедвинскВерхнедвинск СДЮШОР
2 АлiсаПапова20140:08:44.0ЛепельАист
3 ЭмилияКрыжова20140:09:04.3Минск
4 АнфисаЛогашина20160:09:43.9Минск
5 АссольПечкова20150:09:44.3МинскMadKids
6 ДаринаШаколо20170:09:50.2МинскMadKids
7 АмелияГуско20140:09:53.5Наваполацк#ТomchonokFamily
8 ТатьянаКруглик20150:10:03.3Борисов
9 АгатаПавлова20140:10:19.1ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
10 ВикторияЛистопадская20140:11:06.2ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
11 МарияКозельская20170:11:29.4МинскМинск
12 КсенияГурикова20150:11:47.9Горки
13 ВераЗагнетова20150:12:07.9Полоцк
14 ЕкатеринаХаритонова20160:12:12.6Минск
15 ТатьянаАртихович20170:12:15.0Минск
16 ВарвараТрич20160:12:39.7Новополоцк
17 ВарвараГанакова20150:13:02.8МинскMadRun
18 ПолинаФещенок20190:13:27.5ВитебскGALF Kids

Kids XCR – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДмитрийАвтушко20140:07:48.7ЛепельАИСТ
2 ПавелВоронич20150:08:34.3ВитебскGALF Kids
3 ДемидАвтушко20160:08:38.9Лепель
4 ДаниилАвдейчук20150:08:48.7Глубокое
5 ДаниилКрыжов20160:09:11.7Минск
6 СтепанЯблоков20170:09:31.2ПолоцкЯблочко
7 ДмитрийПрокофьев20150:09:34.9Минск
8 РоманЯблоков20150:10:50.5ПолоцкЯблочко
9 АндрейРатников20170:11:26.4Гомель
10 МихаилКозельский20140:11:58.6Минск
11 ЕвгенийКость20160:12:09.3Минск

Baby XCR – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлександраПопова20180:02:32.8АИСТ
2 ВероникаЛистопадская20180:02:43.4ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
3 ЯнаПотримайло20190:02:55.9Новополоцк
4 МарьянаПетрулевич20200:03:08.8Минск
5 УльянаБорисова20180:03:16.5Могилёв
6 АннаХаритонова20190:03:18.2Минск
7 ЕкатеринаКость20190:03:26.0Минск
8 КсенияБорисова20210:03:33.3Могилёв
9 АлисаКрупа20190:03:41.7Гомель
10 МелітаНавіцкая20200:03:48.6МінскBikeBars, Ceresit
11 ЕсенияМедведева20200:04:02.6ГомельСК Сож

Baby XCR – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ЮрийПопов20180:02:40.9Новополоцк
2 ЗахарКузнецов20190:02:44.4Лепель
3 АртёмСалодкин20200:03:14.5Минск
4 ТихонЯблоков20200:03:15.2ПолоцкЯблочко
5 ПлатонТамчонак20180:03:17.2Наваполацк#ТomchonokFamily
6 АлексейЮщенко20190:03:23.0Новополоцк
7 ЕвгенийБорисов20210:03:35.2Могилев
8 МихаилПрокофьев20210:04:14.6Минск

Elite Bike – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 НатальяНавіцкая19843:11:27.2МінскCeresit, BikeBars
- ВикторияПониматко1988DNFМинск

Elite Bike – Mужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
8 ГрыгорыйПятроў19921:36:39.2Гародня
17 АндрейЩетинин19821:58:24.0Минск
1 МаксимФедечко19892:41:15.4Минск
2 МаксiмСкур’ят19922:42:19.2Miнск@bike_fit_minsk
3 ДенисМасловский19982:42:19.9Минскbike_fit_minsk
4 РоманПузаревский19942:42:23.9МолодечноRUN4FUN.BY
5 АлександрФедечко19862:42:26.7Минск
6 СергейСадюкович19842:52:51.7Минск
7 ІгарЗенкевіч19872:53:17.1МінскMagicsport.by
8 АлександрХоромоненко19842:55:08.8Минск
9 ТимурБонадыков19833:14:07.8ВитебскRock_the_road
10 ВацлавБоровик19853:21:59.4Минск
11 СяргейНавіцкі19624:07:43.9МінскCeresit
12 ПавелБалбуцкi19904:15:19.7МiнскWiseRep
- НиколайВоронков1990DNFМинскPro-litesport.by
- ВасiльЛялека1982DNFMiнскВiкторыя
- АлександрКочержук1984DNFМинск

Short Bike – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлександраФедечко19901:38:23.9Минск
2 АленаСкур’ят19931:46:06.3Miнск@bike_fit_minsk
3 ІрынаПашывайла19782:23:43.8МолодечноRUN4FUN.BY
4 ЕлизаветаАкулич19992:23:52.8Минск
5 ТатьянаРомановская19743:08:19.8Минск
6 АлександраКрупа19913:15:20.2Гомель
7 ЕвгенияМихеева19733:16:30.7Жлобин

Short Bike – Mужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДмитрийТалерчик19781:27:50.3ВитебскRock_the_road
2 АндрейГомбалевский19811:30:43.4Витебск
3 ОлегГавриленко19891:31:09.1ВитебскRock_the_road
4 АндрейКондратеня19831:33:37.2Минск
5 МаксимПавлюковец19991:35:01.1Минск
6 АндрейКиселев19841:36:03.7Минск
7 АнтонЗальцевич20031:36:15.6Лида
9 АлександрГатальский19841:38:06.0Калита
10 ПавелШурхаев19931:47:46.5ГродноВелоклуб Гродно
11 ЗахарКалинкович20061:47:49.0Гродно
12 АлександрКондратеня19571:47:49.1Минск
13 АркадийНиконов19771:49:08.2Минск
14 МихаилПресняков19861:50:27.2МинскTigersMTBSchool
15 ДенисМаерович19791:54:47.2Минск
16 АлексБаранов19741:57:59.7ВитебскRunning Vitebsk
18 ЕвгенийПрохватов19822:00:46.3ГродноRUN4FUN.BY
19 АлексейПарчинский19812:01:01.9Новополоцк
20 ПавелПетрулевич19812:01:08.8Минск
21 АлександрФиленко19842:02:55.1МинскДрымЦiм
22 АлександрШипица19862:10:44.2Гродно
23 ГлебМатвеев20082:11:47.8Минск
24 ЕвгенийМатвеев19782:11:50.0Минск
25 ДмитрийИванов19882:15:01.6ЛепельWild Bunch
26 ЕвгенийМалиновский19792:24:44.5Минск
27 ЕвгенийЛяшкевич19912:26:45.6Минск
28 УладзімірЮшкевіч19552:34:35.2Юхнаўка
29 ДмитрийКопоть19772:35:18.0Минск
30 AliaksandrKrauchanka19943:01:53.5Полоцк

Open Bike – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 КамиллаТысевич20000:36:32.0Новополоцк
2 ДарияКалинкович20090:50:15.0Гродно
3 ЕваАверченко20070:50:29.0Новополоцк
4 ВикторияСветлова19870:56:46.0МинскДобрый спорт
5 НадеждаКраснощекая19870:58:22.4НовополоцкМаланка Team

Open Bike – Mужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ВиталийКорсак19590:37:52.1Новополоцк
2 ЯрославБелоусов20090:48:16.9НовополоцкЭридан
3 ЯрославПрохватов20100:49:05.1ГродноRUN4FUN.BY
4 ФранцПечков19700:55:36.8МинскДобрый спорт
5 СергейВорошилов19860:59:16.4Полоцк

Youth Bike – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АнастасияПопова20110:56:29.2АИСТ

Youth Bike – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 МихаилШвом20100:40:04.3Новополоцк
2 НикитаКраснощекий20100:42:00.7НовополоцкМаланка Team
3 ДмитрийМаерович20120:45:41.8Минск
4 КірылБруцкі20130:49:12.0Мінск
5 ЕлисейПечков20120:54:57.4МинскMadKids
- ВаняВорошилов2013DNFПолоцк

Kids Bike – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлiсаПапова20140:26:22.7ЛепельАист
2 АссольПечкова20150:28:33.9МинскMadKids
3 АринаВорошилова20150:36:42.3Полоцк

Kids Bike – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ЕвгенийБукатнев20140:23:50.6Новополоцк
2 ДемидАвтушко20160:25:04.2Лепель
3 МіраслаўКасякоў20160:28:05.6МінскBikeBars
4 АртёмБелоусов20150:33:02.1НовополоцкЭридан

Kayaking – М+Ж

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ВикторТретьяк19871:10:43.0СК Каяк
ЖаннаВихрова19641:10:43.0СК Каяк
2 ОльгаКолб19851:50:50.0RUN4FUN.BY
СергейИванейчик19811:50:50.0RUN4FUN.BY
3 ИннаПузыня19842:01:29.0RUN4FUN.BY
ОлегСегодник19792:01:29.0RUN4FUN.BY
4 АлександрСяба19822:09:27.0Минск
КристинаСаис Пешл19852:09:27.0Минск
5 ДмитрийСаманков19722:13:51.0Новополоцк
АлёнаСаманкова20022:13:51.0Новополоцк
6 ЯўгенНічыпар20052:29:15.0Наваполацк
СтэфаніяСтруй20052:29:15.0Наваполацк
7 ОльгаМаисеева19883:15:18.0Дружочки-Пиражочки
ЮрийМаисеев19863:15:18.0Дружочки-Пирожочки

Kayaking – М+М

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 СергейЛепешко19831:31:13.0СК Каяк
ИванНауменко19841:31:13.0СК Каяк
2 ПавелСтепнов19881:49:20.0Krol.by
ДмитрийЛогашин19851:49:20.0Krol.by
3 ВиталийРафеенко19802:15:13.0СК Каяк
ЕвгенийЗосимов19722:15:13.0СК Каяк
4 МiкiтаМаскоў20002:24:02.0Разгар
МатвейАвласенка20002:24:02.0Разгар