Перейти к содержимому

Вынікі. Каменны востраў. 29 чэрвеня

Elite Night XCR, Short Night XCR, Youth Night XCR, Kids Night XCR
Swimrun Elite, Swimrun Short
ХС Duathlon, Youth ХС Duathlon, Kids ХС Duathlon
XCR Relay
Adventure

29 чэрвеня

Elite Night XCR – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлександраЧеркас19920:48:53.2Минск
2 СветланаМартысевич19950:49:08.5БелоозёрскГотика
3 ПалiнаКулiкова19900:54:27.9МiнскRunStudio
4 АлександраНикитина19950:56:57.1МинскDovydko Running Club
5 ВикторияГанакова19890:57:31.9МинскMadRun
6 ОльгаЛысюк19860:58:48.5Новополоцк
7 АнтонинаГарновская19920:59:37.7Браслав
8 СтаниславаМелешкина19901:05:00.7МинскKufar team
9 АлинаПархимович19971:06:31.6МинскKufar Team
10 АлёнаСаманкова20021:27:48.4Новополоцк
11 ВераВоронькова19781:27:50.8Новополоцк

Elite Night XCR – Мужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ПавелКуликов19950:43:37.8МинскГотика
2 ЕвгенийГрищенков19920:44:36.1МинскГотика
3 ЗміцерПрышывалка19880:47:50.4ІгуменьMikkeller Running Club Minsk
4 АлександрГлинский19720:48:22.3ДокшицыАматар
5 НиколайМихайлов19920:49:24.3РечицаДва брата акробата
6 AndreiZaitsau19810:50:35.1MogilevWeAreNightRunners
7 МаксімАбрамовіч19980:55:04.4Янаў
8 ЮрыйЧарненкаў19860:55:47.5ВіцебскRunning Vitebsk
9 ЮрийБатюков20000:56:11.5Минск21vek.by
10 МiкiтаМаскоў20000:56:49.8Полацк
11 СяргейЛіхтаровіч19930:57:01.3ЛунинецRUN4FUN.BY
12 ВиталийКоманденко19810:57:08.8МогилёвWe Are Night Runners
13 МихаилБудай19850:57:42.9МинскTristyle
14 ИгорьЛунёв19720:59:13.0МинскСК
15 ВітальКлючэня19820:59:16.6МінскBeRunner
16 AlirezaMoraveji19821:03:36.0Iran
17 РоманПимченков19861:04:59.3МинскKufar Team
18 ВладимирКомзюк19921:10:21.0МинскKufar Team

Short Night XCR – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 МайяТонких20010:21:24.2Минск
2 АнастасияГорбачёва20020:22:31.8Брест
3 ИринаБригинец20080:25:37.9Полоцк
4 ЛюдмилаСкиндер19800:25:41.0Брест
5 КристинаНазарова19870:25:43.6МинскВиктория Падабайка-RUN
6 ГалинаГурикова19890:26:23.0Горки
7 АринаПотребко20090:26:28.0Новополацк
8 ВикторияДемкова19890:26:35.3МинскГотика
9 ЕкатеринаКлочко19870:26:56.2МинскBeRunner
10 ДарьяМаринкевич19950:27:23.0Плещеницы
11 КамиллаТысевич20000:27:26.0Новополоцк
12 АлександраБусел19850:28:00.4МинскТвердые Зеленые Бананы
13 ДианаКрасовская20020:29:00.0Минск21vek.by
14 АннаАртюхова19880:29:21.3Минск
15 НадзеяКонанава19830:29:38.3МачулищиCadence
16 НатальяГришанова19890:31:05.5НовополоцкКСО Эридан
17 MariUlasavets19910:32:36.7Минск
18 ЮліяБенчук19930:33:39.2Мінск
19 МарияСавченко19870:34:29.7ПолоцкКартинг-клуб REGO
20 ОльгаДавиденко19810:39:07.1МинскArza Running Club
21 ИннаПрихач19790:41:08.6МинскТвердые Зеленые бананы
22 АннаМихайлова19890:43:36.8Полоцк
23 ИннаКомарова19870:44:44.5ЖлобинВо все тяжкие

Short Night XCR – Мужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ПавелПригожий19990:19:52.0МинскBionova
2 АляксейМардас19930:20:15.6МинскBeRunner
3 ТимофейШуляк20040:20:31.8ОршаRunning Vitebsk
4 ЮрийЛасюк19870:20:55.9МинскТвердые Зеленые Бананы
5 ВладимирЛысенко19940:21:28.7Могилёвvoyka_GT
6 СергейКраснощекий19850:21:30.9НовополоцкМаланка Team
7 ИльяРумянцев19990:22:10.9Новополацк
8 PavelVasiukovich19920:22:30.4Novolukoml
9 НикитаЮдчиц19930:22:31.0Берёза
10 АлексейСаскевич19920:22:33.1Минск
11 ЕгорМихеев19870:23:03.8ГродноRUN4FUN.BY
12 АляксейСмыкала19920:23:10.7ГарохаўЗніч
13 ДмитрийТельпук19850:23:11.2ЛунинецBeRunner
14 АртёмГарновский20010:23:18.1Новополацк
15 СяргейШынкевіч19800:23:37.3Лепель#сампасабе
16 АндрейЯнкович19900:24:19.7ГродноRUN4FUN.BY
17 УладзімірЛістапад19910:24:24.0MiнскListikFamily
18 АндрейСакович19900:24:26.7Новополоцк
19 ЕгорШамов19970:24:27.6ПолоцкOcr_nap
20 ПавелКравченко19890:25:02.2Минск21vek.by
21 АндрэйБруцкі19870:25:03.2Мінск
22 АлександрКлиманский19810:25:34.7Новополоцк
23 АртурДенис19840:26:13.1НовополоцкКСО Эридан
24 АлександрГуриков19780:26:23.6Горки
25 ВасилийАмеличкин19860:26:44.4БобруйскФоксоринг
26 АндрейШардыко19800:27:16.4НовополоцкКартинг-клуб REGO
27 АнтонСтаровойтов19970:27:21.6МозырьАЛО
28 ВиталийКарпец19870:27:28.8МинскRUN4FUN.BY
29 АлексейМурыгин19750:27:32.8ГродноRUN4FUN.BY
30 АндрейБорисов19900:28:58.8Могилев
31 СергейВорошилов19860:29:33.3Полоцк
32 ДенисМиньков19860:31:07.6Новополацк
33 МаксимПрокофьев19870:32:21.3Минск
34 ArtsiomUlasavets19940:32:39.5МинскRUN4FUN.BY
35 ЮрийБорисов19940:33:02.5Могилёв
36 МаксимМихайлов19950:33:12.1МинскДва брата акробата
37 АлексейКравчук19900:37:07.9БарановичиRUN4FUN.BY
38 АнатолийТерехин19910:37:49.6Минск
39 СергейТимашенок19870:45:15.1Минск

Youth Night XCR – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 КаринаЯсявичюс20110:17:13.3Витебск
2 КаролинаЯсявичюс20110:17:14.0Витебск
3 ВалерияТимошко20110:17:41.7ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
4 АнастасияПрихач20120:18:45.4МинскТвёрдые Зелёные бананы
5 ДианаУзэр20120:20:14.2МинскMadkids

Youth Night XCR – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 СтаніслаўШынкевіч20110:15:18.8Лепель#сампасабе
2 АртурШардыко20120:15:19.3ПолоцкКартинг-клуб REGO
3 МаксКраснощекий20130:15:21.3НовополоцкМаланка Team
4 ДанилаКузьмич20100:15:30.4ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
5 НикитаАрзамасцев20120:17:59.6СморгоньSMORGON ATHLETIC OCR TEAM
6 АлександрСуздаленко20110:19:47.3ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
7 ЕлисейПечков20120:21:57.3МинскMadKids

Kids Night XCR – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлiсаПапова20140:08:47.1ЛепельАист
2 ЭмилияКрыжова20140:09:02.8Минск
3 ВарвараГанакова20150:09:41.3МинскMadRun
4 ЗлатаЗенькович20150:09:44.3СморгоньSMORGON ATHLETIC OCR TEAM
5 КсенияГурикова20150:10:09.9Горки
6 АссольПечкова20150:10:20.3МинскMadKids
7 РадаМышева20140:11:25.2Москва
8 ТатьянаСавченко20150:11:31.0ПолоцкКартинг-клуб REGO
9 МаргаритаВласовец20160:12:20.3Пинск
10 ЯнаПрохватова20150:13:03.7ГродноRUN4FUN.BY
11 АнастасияЛысюк20140:14:25.5Новополоцк
12 АлисаКрупа20190:18:46.2Гомель

Kids Night XCR – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДмитрийАвтушко20140:07:48.7ЛепельАИСТ
2 ЛевКагалевский20140:08:20.2Новополоцк
3 ПавелВоронич20150:08:23.1ВитебскGALF Kids
4 ДемитрийКучерук20150:08:36.3Москва
5 ДемидАвтушко20160:08:52.1Лепель
6 ДмитрийПрокофьев20150:09:09.5Минск
7 ДаниилКрыжов20160:09:18.4Минск
8 АндрейПотребко20160:09:18.9Новополоцк
9 АртёмКучерук20170:11:24.6Испания
10 НиколайШардыко20170:11:29.9Полоцк

Swimrun Elite – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ВераРубанова19961:11:06.1Смолевичи
2 КамиллаТысевич20001:12:22.9Новополоцк
3 АннаСеверин20031:16:56.6Светлогорск
4 АнастасияАниськович19981:18:41.0Минск
5 АнастасияСоколова19961:19:00.9ВитебскRunning Vitebsk
6 АннаТерехова19941:20:01.9Минск
7 ДианаКовалёва19921:35:19.3МинскMikkeller Running Club Minsk

Swimrun Elite – Мужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлександрБузо19820:58:16.6Минск
2 АртёмМарчук19931:03:38.8Минск
3 IlyaHarokhau19941:04:37.8Новополоцк
4 АнатолийЛатыш19851:04:59.3БорисовKolobashka Team
5 МаксімКосць19841:05:25.4Мінск
6 ИльяРумянцев19991:05:31.6Новополацк
7 СергейЧебанов19871:05:40.9МинскMadRun
8 АлександрВишневский19891:05:44.1Смолевичи
9 ДзмітрыЯкімовіч19881:06:24.7МінскDie Hard Minsk
10 АндрейОстапюк19901:06:44.3ВитебскSwimLite
11 АлександрБузов19901:07:04.8Минск
12 ДенисКозел19841:08:52.9МозырьАксолотль
13 ВиталийКоманденко19811:09:46.3МогилёвWe Are Night Runners
14 РусланМеджидов19841:11:57.1МинскMadRun
15 АлександрКарцев19821:12:18.2Гомель
16 МаксимГаврилов19811:13:28.7МинскАргумент
17 DzmitryAleinik19851:14:24.3MinskTeam Aleinik
18 НикитаМаксименко20011:14:43.9ВитебскSwimLite
19 РостиславДемчук19781:15:00.0ПинскMadRun
20 ИгорьМатус19861:16:08.8ГоряныROVAR Cycling Club
21 ОлегПорохненко19871:19:35.8МинскArza Running Сlub
22 ЗміцерЛагашын19851:19:39.6МенскJungle Brewery
23 ТимурОразтаганов20001:20:39.2Минск
24 ЗміцерПрышывалка19881:22:06.7ІгуменьMikkeller Running Club Minsk
25 ДмитроАмеликов19881:23:09.2ЛюберцыKolobashka Team
26 РоманПимченков19861:25:06.0МинскKufar Team
27 АлексейЛипович19851:26:14.4москваKolobashka Team
28 АртемСемашко19871:26:14.5Смолевичи

Swimrun Short – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлександраЛищук19930:35:06.5Минск
2 ТатьянаКоржова19830:37:56.8Витебск
3 АнастасияКучерук19880:41:57.7Москва
4 ОльгаМаисеева19880:42:49.0ПрилукиДружочки-Пиражочки
5 СтаниславаМелешкина19910:45:10.9МинскKufar Team
6 АлёнаСаманкова20020:48:02.5Новополацк
7 АннаИсаченко19830:52:07.7Витебск
8 МаринаФокина20000:57:00.0Минск
9 ДианаЛепешко20000:57:17.2Минск

Swimrun Short – Мужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 МатвейТрабо20030:30:40.2Новополоцк
2 АлексейКопоть19980:32:15.0МинскКСО “Немига-Норд”
3 АндрейГоловей19870:33:31.3Витебск
4 ЕвгенийФещенок19910:34:26.5ВитебскGALF
5 МихаилАвтушко19890:34:32.4Лепель
6 ВітальКлючэня19820:35:05.1МінскBeRunner
7 ЮрыйЧарненкаў19860:35:13.4ВіцебскRunning Vitebsk
8 ПавелЗагрыеў19920:36:01.3СмалявічыTur_ocr_team
9 АлексейПрудняченко19850:38:19.4ВитебскRunning Vitebsk
10 АрцёмЧарняўскi19870:38:24.0Вiцебск
11 ArtsiomUlasavets19940:38:56.4МинскRUN4FUN.BY
12 КонстантинДрагун19890:39:05.9Борисов
13 ПавелКраўчанка19890:39:28.9МінскПадабайка-Run
14 ВиталийКарпец19870:39:56.4МинскRUN4FUN.BY
15 СяргейСусолкін19900:40:04.4Барысаў
16 УладзiмiрБуднiк19870:40:05.4Вiцебск
17 АлексейИсаченко19840:42:44.8ВитебскБаBYка
18 АлексейМышев19840:43:36.7Москва
19 ВладимирКоледа19860:46:40.9Борисов
20 АлександрНизовой19950:56:55.7Минск

ХС Duathlon – Жанчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ТаццянаБараўцова19782:03:04.2Наваполацк
2 ИринаБобова19892:11:03.9МинскUTribe
3 ОльгаМаисеева19882:14:14.0ПрилукиДружочки-Пирожочки
4 ЕкатеринаВойтович19852:19:21.6Молодечно
5 ВикторияПониматко19882:32:16.6Минск

ХС Duathlon – Мужчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ИгорьПикус19861:27:48.7ГомельLynxrun
2 ЕгорМихеев19871:28:43.8Гродно
3 ПавелКрупа19851:39:01.5Гомель
4 ВиталийКарпец19871:43:52.3RUN4FUN.BY
5 NikitaPistunovich19931:49:06.3Novopolotskborovukharuncyclingclub
6 МаксимАкулич19921:52:10.1Минск
7 ЮрийМаисеев19861:55:57.5ПрилукиДружочки-Пирожочки
8 КірылФедарэнка20062:08:39.5Наваполацк
9 ВячеславЗюканов19822:19:22.1Молодечно

Youth ХС Duathlon – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АннаЯснюк20121:06:48.9ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
2 ВалерыяЦiмошка20111:11:07.8ВерхнядзвiнскВерхнядзвiнская СДЮШОР
3 АннаКовзель20121:15:47.9ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
4 NadzeyaAleinik20121:32:10.2MinskTeam Aleinik
5 ЕлізаветаЛісоўская20131:43:21.9ВерхнядзвінскВерхнядзвінская СДЮШАР

Youth ХС Duathlon – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДанилаКузьмич20101:03:16.1ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
2 ПавелКовзель20121:05:00.9ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
3 АлександрСуздаленко20111:12:30.2ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
4 НикитаДрижов20121:13:06.9ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
5 ЕлисейПечков20121:31:00.2МинскMadKids
- ІльяЛісоўскі2010DNFВерхнядзвінскВерхнядзвінская СДЮШАР

Kids ХС Duathlon – Дзяўчыны

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДарьяЯснюк20140:33:36.2ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
2 АлiсаПапова20140:42:45.9ЛепельАист
3 АссольПечкова20150:45:18.6МинскMadKids
4 АгатаПавлова20140:56:37.6ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР

Kids ХС Duathlon – Хлопцы

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 ДемидАвтушко20160:41:48.6Лепель

XCR Relay – М+Ж

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 СяргейСалодкiн19840:20:08.6МинскMadRun
1 АляксандраЧэркас19920:43:47.8МинскMadRun
2 ПавелКуликов19950:19:52.6Готика
2 ВикторияДемкова19890:46:39.7Готика
3 ИгорьПикус19860:21:52.5ГомельLynx-Сож
3 ИлоннаМедведева19900:48:54.7ГомельLynx-Сож
4 АртёмРатников19890:22:12.4Гомель
4 НинаРатникова19890:50:41.3Гомель
5 АндрейБарабуля20040:22:48.9ВитебскRunning Vitebsk
5 АлёнаИващенко20000:52:11.6ВитебскRunning Vitebsk
6 АнтонКовалевский19860:27:33.7Готика
6 СветланаМартысевич19950:54:37.5Готика

XCR Relay – М+М

МесцаІмяПрозвішчаГод
нарадж.
ВынікМясцовасцьКаманда
1 АлексейКопать19980:22:40.4Минск
1 СергейЧебанов19870:46:21.8Минск
2 ВиталийКлюченя19820:27:53.3Минск
2 РусланМеджидов19840:52:58.6Минск

29 чэрвеня

Adventure – M+Ж

МесцаІмяПрозвішчаБалыЧасВынікЧас
каманды
Каманда
1 ЕвгенийМелешко7609:56:35769:56:37.0RUN4FUN.BY
АннаОрочко09:56:37
2 ДзянiсШамкуць6809:54:56689:54:56.8CosMoose/Альтаир
АляксандраВойтка09:53:38
3 ОлегСегодник4709:56:48479:56:51.0RUN4FUN.BY
ИннаПузыня09:56:51
4 AlenaPaunina4609:50:42469:50:42.0CrazyMoms
ВикторияКупрейчик09:50:40
5 ЮрийФомин3309:54:15339:54:16.0Ведока
ТатьянаФомина09:54:16
6 ЕкатеринаЕна2609:49:54269:49:54.0Катеринки
ЕкатеринаДешко09:49:49
7 ЮрийАлькевич1509:40:41159:40:43.0Маями битчес
АлесяГончарук09:40:43
8 ДаниилРомановский603:01:2563:01:43.0Бонни и Клайд
ВарвараСавенок03:01:43
- АляксейШванц4710:17:32DSQ TLRUN4FUN.BY
ГаннаБаўшэвіч10:17:29
- СергейИванейчик6410:21:00DSQ TLRUN4FUN.BY
ОльгаКолб10:20:56
- АндрейКартавицкий4310:26:15DSQ TLВо все тяжкие
ЕкатеринаФёдорова10:26:20

Adventure – M+M

МесцаІмяПрозвішчаБалыЧасВынікЧас
каманды
Каманда
1 АлександрАноничев8809:52:50889:52:54.0Лентяи
КонстантинОкушко09:52:54
2 АлександрБелоусов6909:59:51699:59:58.0Тяжеловесы
ГеоргийЛашкевич09:59:58
3 ПавелДашкевич7410:06:496710:06:53.0Вариант Б
АлександрРубан10:06:53
4 СергейСухаричев7010:06:466310:06:46.0Два стула
КириллМедведев10:06:44
5 ЕвгенийПузик6209:41:46629:41:53.0Crazy Gang
ИгорьМихеев09:41:53
6 МаксимДемидо5409:42:41549:42:41.0Биба и Боба
АлексейРомановский09:42:38
7 МаксимМицкевич5910:05:105310:05:10.0RUN4FUN.BY
ДавидСмоляков10:05:03
- ИгорьЛычков8810:17:39DSQ TLИгорьки и горки
ИгорьЗагидуллин10:17:41
- ВиталийНовик2410:26:32DSQ TLMikkeller Running
MikitaYankouski10:26:32