Перейти к содержимому

Стартавы пратакол. 7 траўня 2023

11:30

Baby Trail (300 м)

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1801ЯнДемков2020Минск
1802ПлатонТомчонок2018Новополоцк
1803МарияКозельская2017Минск
1804МікітаЗахараў2018МінскКрумкачы
1805МиронЛойко2016Минск
1806РоманСкурьят2017Минск
1807ЗояИванова2018Полоцк
1808НиколайШардыко2017ПолоцкREGO
1809МіраслаўКасякоў2016МенскCeresit
1810МелітаНавіцкая2020МенскCeresit
1811АлисаДрозд2017ПрилукиДружочки-Пирожочки
1812ПолинаМаисеева2017ПрилукиДружочки-Пирожочки
1813АлисаКрук2017Минск
1814РоманШубаков2016Минск
1815МаксимГринько2017Лепель
1816ЯрославЩебет2017Минск
1817АлександраГлинская2018Новополоцк
1818ЕгорМелихов2016Полоцк
1819ВарвараСтаровойтова2021Новополоцк
1820ЯнаРаханова2019Новополоцк
1821АлисаАвтушко2020ЛепельАИСТ
1822АлександраПопова2018АИСТ

11:45

Open Bike (14 км) – Мужчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1610ВиталийЛенчиков1997Новополоцк
1611ДзмітрыйТамчонак1992Наваполацк
1612АлексейНеверов2008АИСТ

11:45

Open Bike (14 км) – Жанчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1613НадзеяКраснашчокая1987НаваполацкМаланка Team
1614АленаМурашка1982Гомельisnotyetded
1615КацярынаБарысевіч1983МенскCeresit
1616ВикторияМелихова1994Полоцк
1617ИннаПопова1985АИСТ

11:45

Youth Bike (14 км) – Хлопцы

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1619МікітаКраснашчокі2010НаваполацкМаланка Team
1620СтаниславШубаков2008Минск
1621ЯрославБелоусов2009НовополоцкEridan
1622ГлебЛопушко2013НовополоцкEridan

11:45

Youth Bike (14 км) – Дзяўчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1618АнастасияПопова2011АИСТ

11:45

Kids Bike (14 км) – Хлопцы

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1604ГеннадийГлинский2014Новополоцк
1605ЕлiсейПячкоў2012МинскMadKids
1606МiцяРубан2015Гомельisnotyetded
1607ЕгорМелихов2016Полоцк
1608АртёмБелоусов2015НовополоцкEridan
1609ДемидАвтушко2016Новополоцк

11:45

Kids Bike (14 км) – Дзяўчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1601АссольПячкова2015МинскMadKids
1603АлисаПопова2014АИСТ

12:00

Kids Trail (1,5 км) – Дзяўчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1101МіраЛапо2012МагілёўCadence
1102АмеліяГуско2014Наваполацк
1103КсенияГурикова2015Горки
1104СашаПехтерева2012МинскMadKids
1105ВарвараБылинская2015МинскDovydko Running Club

12:00

Kids Trail (1,5 км) – Хлопцы

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1106ВладиславВагин2015НовополоцкElkpath family
1107БруцкiКiрыл2013Мiнск
1108МихаилКозельский2014Минск
1109НиколайКозельский2012Минск
1110МаксімКраснашчокі2013НаваполацкМаланка Team
1111ИерофейТимошенко2015МинскuTribe Triathlon Club
1112СцяпанАмбружэвiч2013ВерхнядзвiнскВерхнядзвiнская СДЮШАР
1113МихаилРогачевский2013ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
1114АртурШардыко2012ПолоцкREGO
1115ДанилаУшкарь2016Минск
1116КириллАгуреев2015Новополоцк
1117ВладиславСадовский2014Лепель
1118ДмитрийАвтушко2015НовополоцкАИСТ
1119ДемидАвтушко2016Новополоцк

12:20

Youth Trail (3 км) – Хлопцы

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1305ЗахарЯблонский2010ВерхнедвинскВерхнедвинская СДЮШОР
1306АндрусьРубан2011Гомельisnotyetded
1307МаксимХлопков2011ВитебскКСО Простор
1308ТимофейТимошенко2010МинскuTribe Triathlon Team
1309БагданВагін2010Новополоцк

12:20

Youth Trail (3 км) – Дзяўчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1301АнастасияПрихач2012LkRBmtb
1302ЕкатеринаПехтерева2010МинскMadKids
1303ЛетанаГанская2011ВерхнедвинскВерхнедвинск СДЮШОР
1304ВикаАванасьева2011НовополоцкEridan

13:10

Elite Bike (80 км) – Мужчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1501СягрейЛапо1987МагілёўCadence
1502ДзмiтрыСлабодзька1984Мiнскon-bike
1503НикитаКураш1995Новополоцк
1504ІванБарбук1987Мінск
1505ВиталийКолосков1989Новополоцк
1506ПавелКлементьев1993Новополоцк
1507ИванБарбук1987LkRBmtb
1508НиколайВоронков1990LkRBmtb
1509НиколайДубинчик1980LkRBmtb
1510ВитольдЛогвинович1996LkRBmtb
1511АляксейЛозюк1976LkRBmtb
1512ВасилийЛялеко1982LkRBmtb
1513ДзмітрыйПатапчук1971LkRBmtb
1514РоманПузаревский1994LkRBmtb
1515АлександрХоромоненко1984LkRBmtb
1516ВадимХрущев1984LkRBmtb
1517ДмитрийЧаусов1977LkRBmtb
1518ОлесьШиманович1983LkRBmtb
1519СергейШишло1965LkRBmtb
1520АндрейЩетинин1982LkRBmtb
1521ЕвгенийКожаненко1987Минск
1522ВацлавБоровик1985Минск
1523МаксимФедечко1989МинскRovar cycling club
1524АнтонВолодин2000Новополоцк
1525ДмитрийСаяпин1971Калининград

13:10

Elite Bike (80 км) – Жанчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1526НаталляНавiцкая1984МенскCeresit
1527НатальяКоролёва1979LkRBmtb
1528HannaSiamionava1986Бабруйск

13:10

Short Bike (40 км) – Мужчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1701АлексейСмирнов1981Минск
1702КонстантинШубаков1978Минск
1703ЛеонидКайнов1965МинскLkRBmtb
1704СергейМалаев1995Слобода
1705АртемКоролев1987Вилейка
1706АндрейЗанкевич1993д. КомарыArista
1707СяргейНавiцкi1962МенскCeresit
1708ВикторКирей1990LkRBmtb
1709ЕвгенийСивицкий1990LkRBmtb
1710МаксимСкурьят1992LkRBmtb
1711ДмитрийБелоусов1963Обнинск
1712ВладиславЗезелюк1998Минск@garage_koo4epa
1713АляксейБарысевіч1981МенскCeresit
1714КірылБарысевіч2008МенскCeresit
1715ЮрийЛасюк1987МинскLkrbmtb
1716ВадимМашко1975Новополоцк
1717МихаилПресняков1986МинскBeRunner
1718АлександрМедель1990НовополоцкVersta
1719АлександрБелоусов1981НовополоцкEridan
1720МихаилАвтушко1989Новополоцк

13:10

Short Bike (40 км) – Жанчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1721АлёнаЛеванцевич1995Минск
1722АннаСамаль1990LkRBmtb
1723ЕленаСкурьят1993LkRBmtb
1724АнастасияНестерович1997Минск@garage_koo4epa
1725ВикторияКукор1988МинскBeRunner

13:25

Elite Trail (22 км) – Мужчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1001ЕгорБегун1988Молодечно
1002ДзмітрыйПрышывалка1988Ігумень
1003ЕвгенийМорозов1990Гомель
1004АлександрГлинский1972ДокшицыАматар/ElkPathFamily
1005ІлляГарохаў1994Наваполацк
1006ЯнХодорович1991СолигорскГотика
1007YanDedovich1993MinskГотика
1008ДмитрийНовицкий1985МинскDovydko Running Club
1009НикитаГригорьев1990МинскuTribe Triathlon Club
1010ЗміцерГалiмскi1986ПолацкElkpath family
1011АртёмЛойко1986Минск
1012АляксандрБойка1988LkRBmtb
1013РоманПимченков1986МинскKufar Team
1014АляксандрРубан1982Гомельisnotyetded
1015VitaliKamandzenka1981МогилёвWe Are Night Runners
1016ЮрийВеремейчик1979Марьина горкаMadRun
1017АлександрБылинский1981МинскDovydko Running Club
1018ЕвгенийШамшур1987Верхнедвинск
1019ГлебДанченко1986Жлобин
1020ДенисАвтушко1979АИСТ

13:25

Elite Trail (22 км) – Жанчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1021ВикторияДемкова1989МинскГотика
1022АнастасияНовицкая1994МинскDovydko Running Club
1023ТатьянаПехтерева1987МинскMadRun
1024СвятланаМартысевiч1995БелаазёрскNike Run Club

13:25

Short Trail (11 км) – Мужчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1201ЕвгенийКарпов1992Осиповичи
1202АндрэйБруцкi1987Мiнск
1203ЕвгенийГрищенков1992МинскГотика
1204ШалакНиколай2005БаравухаСШ-1
1205СяргейКраснашчокі1985НаваполацкМаланка Team
1206АлександрСанников1999ВитебскТри-О
1207AntonKavaleuski1986БелаазёрскАматар/NRC
1208ВладимирЛысенко1994МогилевWe are night runners
1209ЕвгенийЛяшкевич1991МинскПыльные гантели
1210ПавелПикула1987МинскuTribe Triathlon Club
1211ГеоргийТимофеев1996МинскBeRunner
1212АляксейСаскевix1992МiнскBeRunner
1213ВасилийГавриленко1987МинскNike Run Club
1214АнтонВерташёнок1986Новополоцк
1215АндрейБоровков2006НовополоцкEridan
1216МихаилИванов-Шувалов1987Москва
1217ДенисДемко1990Лепель
1218ЕгорШамов1997ПолоцкOcrnp
1219ДмитрийБембель2003Верхнедвинск
1220МурадГельдыев1988МинскNike Run Club

13:25

Short Trail (11 км) – Жанчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1232ВалянцiнаЛаппо1987Наваполацк
1233АннаАртюхова1988МинскNike Run Club
1234ЕленаМалькевич1984МинскNike Run Club
1235АнастасияАниськович1998Минск
1236АнастасияСоколова1996Витебск
1237ИринаБобова1989МинскuTribe Triathlon Club
1238ГалинаГурикова1989Горки
1239АнтонинаТатаренок1984МинскRunstudio
1240ТатьянаРаздробенко1993ВитебскКСО Простор
1241АлисаДементьева1994Минск
1242ЕленаАртёмчик1995МогилевWe are night runners
1243ЕкатеринаКлочко1987МинскBeRunner
1244ТатьянаДевятовская1983Минск

13:25

Short Trail (11 км) – Мужчыны 40+

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1221СергейНазаренко1978Полоцк
1222МихаилКобранов1973МинскNike Run Club
1223AliaksandrSiaba1982MinskNike Run Club
1224АнрэйКапцелаў1971Мiнск
1225АлександрГуриков1978Горки
1226АндрейШардыко1980ПолоцкREGO
1227РусланГасымов1976МинскNike Run Club
1228СергейЗарицкий1975МинскNike Run Club
1229СергейАвтушко1982ЛепельАИСТ
1230АлексейПопов1982АИСТ
1231ИванАфанасьев1979НовополоцкEridan

13:25

Short Trail (11 км) – Жанчыны 40+

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1245ИринаСмирнова1981Минск
1246ЛюдмилаКозельская1983Минск
1247ЕленаПетриковец1982МинскNike Run Club
1248ВероникаМоисеева1983LkRBmtb
1249АлёнаГригорьева1982МинскuTribe Triathlon Club
1250ОльгаЛунина1980МинскMadrun

13:40

Open Trail (6 км) – Мужчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1401ВладимирСудаленко1983Солигорск
1402СергейБуткевич1989Минск
1403ИгорьИванов1988Полоцк
1404ЮрийМаисеев1986ПрилукиДружочки-Пирожочки
1405АлексейПрудняченко1985Витебск
1406ЕвгенийНикитин1982ГомельГП Белгипродор ГДО
1407АлексейМанкевич1972Минск

13:40

Open Trail (6 км) – Жанчыны

НумарІмяПрозвішчаГод нараджэнняНаселенны пунктКаманда
1408АннаМакаревич1990МинскNike Run Club
1409ЮлияБойко1988МинскArza Running Club
1410АнастасияКаспорович1990МинскNike Run Club
1411ВероникаРаевская1993Новополоцк
1412ИннаПрихач1979LkRBmtb
1413ЮлияХлопкова1975ВитебскКСО Простор
1414ЛюдмилаСухвалова1968ВитебскКСО Простор
1415ОльгаМаисеева1988ПрилукиДружочки-Пирожочки
1416ДарьяКондруц1988Минск
1417АннаАванасьева2005НовополоцкEridan
1418ТатьянаНеверова1981АИСТ